GE.CO Shpk

geco-shpk

Kontakt

 • PDF

 

 • Selia: Rruga Sabaudin Gabrani Tirane 
 •  Fabrika: Sabaudin Gabrani ish smt-ja
 • Cel: +(355)  6820 51 670
 • Cel: +(355)  68 20 69 113
 • Tel / Fax +(355)  42320119
  • Email:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


{mosmap text=' GE.CO shpk 
Rruga Sabaudin Gabrani ish smt-ja, Tirane, Albania'}

 

Kontakt

Lini mesazhin apo pyetjen tuaj dhe do tju pergjigjemi nė rastin mė tė parė tė mundshėm!


shirit1

Posta Elektronike

images urban geco

Vlerat tona

Cilesia e produktit

Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Kontakt

 • Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani Tirane,Albania
 • Cel: +(355) 682051670 
 • Tel/Fax:+(355) 42320119
 • Email: urbangeco@gmail.com
You are here: